Michael Jackson History Past, Present and Future, Book 1

17,50

Michael Jackson History Past, Present and Future, Book 1 bevat een aantal kleurenfoto’s en bladmuziek voor piano en gitaar met songteksten van Jackson’s meest bekende hits.

Op voorraad

Michael Jackson History Past, Present and Future, Book 1 bevat een aantal kleurenfoto’s en bladmuziek voor piano en gitaar met songteksten van Jackson’s meest bekende hits, waaronder Billie Jean, Thriller, The Girl Is Mine, They Don’t Care About Us, Stranger in Moscow en Smile. Een prachtig collector’s item voor de fans van The King of Pop.

Specificaties

Artiest: Michael Jackson
Soort uitgave: Bladmuziek
Uitgever: Warner Brothers Publications
ISBN: 978897249430
Conditie: Redelijk (er mist 1 bladzijde)
Jaar: 1998 (1ste druk)
Aantal Pagina’s: 200

Michael Jackson
Michael Jackson History Past, Present and Future, Book 1
17,50